Minimálne 5 znakov

ABSURDNOSTI NA VYSOKÝCH ŠKOLÁCH

Dámy, ešte nemáte partnera a neviete, v ktorých vodách začať loviť? Zabavte sa a prečítajte si 10 dôvodov, prečo začať chodiť so študentmi práva a na čo sa pripraviť pri randení s medicínskym študentom!

Čítať ďalej...

Ak máte mobil, máte veľa vecí pokope- hodiny, kalendár, internet či fotoaparát. Predstavíme vám 11 aplikácii, ktoré sa oplatí mať v mobile a pomôžu vám pri rýchlom orientovaní sa či cestovaní.

Čítať ďalej...

Pre odreagovanie dnes prinášame 10 otázok o vysokoškolskom systéme na Slovensku. Poznáte, ako funguje? Otestujte si vedomosti v kvíze a podeľte sa s nami v komentároch o váš výsledok :).

Čítať ďalej...

Letný semester je v plnom prúde a úlohy či seminárne práce sú na dennom poriadku. Popri škole chce samozrejme každý svoj druh relaxu- spánok, posedenie s priateľmi, vypustiť paru na party a pod. Kladiete si otázku, ako sa zo školy nezblázniť a nájsť si viac voľných chvíľ sám pre seba? Inšpirujte sa našimi radami.

Čítať ďalej...

Prečítajte si 9 najväčších katastrof, ktoré by nechcel zažiť žiaden študent, ak príde domov po celom dni v škole so škvŕkajúcim žalúdkom.

Čítať ďalej...

Študenti, ako jedna z mnohých skupín ľudí, majú svoj vlastný slovník.

Čítať ďalej...

Ako to vyzerá počas prednášky na tvojej univerzite? Sála je preplnená študentmi, vzduch vydýchaný, počuť len dychtivé klepkanie do notebookov? Alebo je v sále len "ticho a tma"´= prednášajúci a ledva 8 študentov?

Čítať ďalej...

Každý študent to pozná už od čias základnej školy. Niekedy sa čo-to nestihneme doučiť/naučiť resp. pochopiť a vtedy pristupujeme k možnosti B a to k využitiu ťaháku. Prečítajte si šesť typov kam a ako si účelne schovať ťahák.

Čítať ďalej...

Pripraviť sa na pohovor dá mnohokrát zabrať. Niekedy rozmýšľame celé dni čo povieme, ako sa oblečieme, ako sa budeme tváriť. Ľudia si dopredu pripravujú celé balady o svojej osobe, šikovnosti, úspechoch a podobne. Niekedy nám však k úspechu môže pomôcť spontánna a vtipná reakcia. Tento vtipný (údajné zo života reálny) status na facebooku poslal do funrádia poslucháč Jano. Čo myslíte je to pravda?, alebo vymyslený príbeh? ;)

Čítať ďalej...

Zobraziť články z roku:

2019201820172016 2015 2014