Minimálne 5 znakov

ABSURDNOSTI NA VYSOKÝCH ŠKOLÁCH

Po 3 mesiacoch ťažkých párty alebo po ťažkých prácach a brigádach prichádza obdobie, ktoré by študenti najradšej preskočili – skúškové. Nemajte hlavu v smútku. Poradíme vám, ako šťastne absolvovať skúškové bez ujmy na psychickom a fyzickom zdraví. Tu je 6 tipov, ako ho zvládnuť.

Čítať ďalej...

O priznaniach študentov existuje veľa facebookových a webových stránok a je to pomerne obľúbená séria. Aj tí, ktorí stoja na druhej strane – učitelia, majú svoje problémy, zlozvyky či humorné príhody. Prečítajte si, čo trápi učiteľov a učiteľky.

Čítať ďalej...

Niekto dospeje skôr, iný neskôr. Si ešte stále dušou študent alebo už veľký dospelák? Ak sa nájdeš v niektorých zo situácií v článku, meníš sa na pravého dospeláka – už sa to neprejavuje len ako číslo v občianskom preukaze, ale aj v tvojich skutkoch a zmýšľaní.

Čítať ďalej...

Byť na vysokej škole občas nie je žiadna zábava. Ak sa boríš štúdiom na vysokej škole, určite ti bude známych týchto 10 situácií, ktoré pozná takmer každý vysokoškolák.

Čítať ďalej...

Dámy, chceli by ste chodiť so študentom, ale neviete, s akým odborom sú „tí najlepší“? V dnešnom článku vám prinášame 10 dôvodov, prečo chodiť so študentmi matematiky a fakulty telesnej výchovy a športu. Ak vás dôvody nepresvedčia, v predošlom článku sme spísali 10 dôvodov, prečo chodiť so študentmi práva a medicíny, ktorý nájdete v linku na konci článku.

Čítať ďalej...

Na vysokej škole sa stretnú rôzne typy ľudí. Ak sa pohybuješ vo vysokoškolských sférach už nejaký ten piatok, určite si si všimol svojich spolužiakov z krúžku či iných ročníkov. Ktorých 8 typov ľudí môžeš stretnúť na vysokej a s kým sa (ne)kamarátiť?

Čítať ďalej...

Cez skúškové sa študent musí učiť množstvo nových informácií a poučiek na skúšky testy. V dnešnom článku prinášame 6 tipov, ktorými môžeš zefektívniť učenie. Uč sa rýchlejšie a pamätaj si čo najviac!

Čítať ďalej...

Skúškové obdobie je v plnom prúde. Študenti otvárajú svoje poznámky a knihy a snažia sa nasiaknuť čo najviac vedomostí. Avšak aká je realita? Študenti robia podivné veci, len aby sa vyhli učeniu. Prečítajte si 10 vecí, ktoré možno robíte aj vy.

Čítať ďalej...

Základná škola je miestom, kde sa prvýkrát učíš, dostaneš prvú včeličku, prvé vysvedčenie, ale aj nadobudneš prvé úchylky. Niektoré sa ti tak vpili do krvi, že ich môžeš mať doteraz. Ak si aj niektoré nerobil priamo ty, robil to určite niektorý z tvojich spolužiakov. Ktoré to sú?

Čítať ďalej...

Skúškové je v plnom prúde. Pravdepodobne máte okolo seba hŕby kníh, poznámok a nervóznych spolužiakov. K tomu všetkému vás začína chytať panika, že s učením nestíhate a možno neprejdete skúškami. Nestresujte sa. Prečítajte si 7 rád, ako sa počas skúškového nezblázniť.

Čítať ďalej...

Zobraziť články z roku:

201920182017 2016 20152014