Minimálne 5 znakov

PRÁCA V ZAHRANIČÍ

Veľa učenia, stres, rodinné, finančné alebo iné dôvody. Možno sa stalo aj vám, že ste premýšľali nad pauzou na rok od školy, tzv. gap year. Počas tejto prestávky študenti nadobudnú nové skúsenosti a poznatky, ktoré im môžu zmeniť život.

Čítať ďalej...

Premýšľali ste niekedy nad opustením Slovenska a nasmerovať svoje chodníčky do zahraničia? Odchádzame z rôznych dôvodov- za lepšou prácou, za láskou či rodinou. Prečítajte si príbehy 3 Sloveniek, ktoré sa rozhodli opustiť rodnú zem. Ako hodnotia s odstupom času svoj odchod, sa dozviete v článku.

Čítať ďalej...

Veľa mladých ľudí túži spoznávať nové krajiny a miesta. Niektorí cestujú zo svojich našetrených úspor, niektorí sa snažia nájsť iný spôsob, ako sa na svoje vysnívané miesta dostať. Dnešný článok je určený najmä pre tých, ktorí majú záujem cestovať a pomáhať v jednom- robiť dobrovoľníka v zahraničí.

Čítať ďalej...

U nás sa rieši, ako nájsť nezamestnaným obyvateľom prácu, vo Veľkej Británii nemá kto pracovať. Robiť au- pairky, upratovačov či čašníkov domáci nechcú a tak sa práca ujde prisťahovalcom.

Čítať ďalej...

Končíš tento rok výšku? Budeš čerstvým absolventom a nechce sa ti tak úplne rozlúčiť s vysokoškolským životom? Neváhaj a prihlás sa na zaujímavú stáž v Bruseli, ktorá sa oplatí finančne a posunie ťa v tvojej kariére o krôčik vpred.

Čítať ďalej...

Zobraziť články z roku:

201820172016 2015 2014