Minimálne 5 znakov

Naštartuj sa a prihlás sa na Talent Booster

Obrázok ku článku Naštartuj sa a prihlás sa na Talent Booster

Cítiš na začiatku každého projektu často hlboký nepokoj? Máš svoju víziu, ale ešte ti chýba tvoje jasne definované miesto, kde chceš byť? Pokiaľ aj ty chceš tvoriť, meniť či zlepšovať sa, práve na konci tohto textu môže byť tvoja šanca ako naštartovať svoj život.

Predstav si, jeden krásny slnečný deň sedíš na prednáške. Je stred semestra a ty premýšľaš s pohľadom do okna:

• Čo tu hľadám?

• Prečo som sa na to dal?

• Má to ešte zmysel?

• Čo tým získam?

Možno ani po rokoch nebudeš rozumieť, prečo si si tak dávno zvolil cestu, ktorá ťa dostala až do tejto miestnosti. Nikdy si s nikým neriešil, čo ťa skutočne baví. Možno si nemal chuť vysvetlovať svoje sny.

Čo ťa skutočne zaujíma?

Asi každé slovo, ktoré ťa nasmeruje na ten správny smer, je darom. Ešte väčším je chuť pracovať na samom sebe a to sa dá najlepšie s podporou skúsených mentorov. Veľkú session rád a tipov preto ponúkame od ostrielaného manažéra hneď na úvod Nexteria Leadership Academy aj tebe.

Čo ponúka Talent Booster? Rasťo Kulich, Country Manager Google Slovensko v spolupráci s neziskovým združením NEXTERIA pripravili workshop, ktorého cieľom je pomôcť mladým ľuďom spoznať svoje silné stránky a spôsob ako ich využiť na ceste životom. V priebehu Talent Boosterubudeš mať možnosť si vydiskutovať otázky, ktoré ti bránia začať pracovať na svojich snoch. Prakticky prejdeš všetko od identifikácie svojich silných a slabých stránok po skutočný leadership, čo to znamená byť mentorom a mentorovať a ako tým ovplyvníš svojich priateľov.

Komu je Booster určený?

• Si mladý človek hľadajúci uplatnenie v spoločnosti?

• Skutočne ťa zaujíma ako funguje skutočný biznis?

• Máš dosť teorie a čakania, až sa niečo v tvojom živote zmení samo od seba?

• Hľadáš možnosť ako rozbehnúť niečo vlastné?

Ak si aspoň na jednu z otázok zodpovedal kladne, tešíme sa na teba. Talent Booster je pripravovaný počas náboru nového ročníka Nexteria Leadership Academy. Prví záujemcovia, ktorí pošlú životopis majú možnosť byť vybraní na workshop s najvyšším manažérom Googlu na Slovensku a prediskutovať svoje talenty v Talent Boosteri.

zdroj: www.medium.com