Minimálne 5 znakov

UPLATNENIE PO VYSOKEJ ŠKOLE

Vysokoškoláci si popri škole zvyknú privyrábať na rôznych brigádach. Našli sme študentku, ktorá si na pár mesiacov našla brigádu, ktorá ju nielen bavila, no je aj poriadne nezvyčajná. Ak chcete vedieť, o akú prácu ide, rozhodne čítajte ďalej.

Čítať ďalej...

Máte už po maturite, bakalárskych alebo magisterských štátniciach? Srdečne blahoželáme. Okrem osláv však nezabúdajte na dôležitú povinnosť, ktorú by ste si mali teraz už ako neštudent ihneď splniť. Čo by ste teda ako čerstvý absolvent mali urobiť?

Čítať ďalej...

Tak ako každý rok, aj tento budú môcť absolventi vysokých škôl či študenti hľadajúci brigádu navštíviť najpopulárnejší veľtrh práce na Slovensku. Pre účastníkov je pripravený bohatý program a príde sa predstaviť mnoho firiem. A to všetko už tieto dni!

Čítať ďalej...

Dvaja mladí Nemci vytvorili krátky animovaný film o chlapcovi, ktorý dostal od svojej mamy darček. Film s názvom "The Present" priniesol študentom dokopy 59 ocenení a dostali ponuku, o akej sa im ani nesnívalo.

Čítať ďalej...

Dnes nie je nezvyčajné, že ľudia vyštudujú určitý odbor, no pracujú v celkom inom odbore. Pár absolventom vysokých a stredných odborných škôl sme položili dve jednoduché otázky: ,,Čo si vyštudoval?“ a ,,Kde pracuješ teraz?“. Z odpovedí niektorých sme boli dosť prekvapení! Prečítajte si, kam vietor zavial daných absolventov a čím sa živia dnes.

Čítať ďalej...

Zobraziť články z roku:

20192018 2017 201620152014